"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.
Katalog 2020

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim
Telefon
Mail Address
Mesaj
Arama Zamanı
  • gemide-balayi-evlilik
gemide-balayi-evlilik

BALAYI & EVLİLİK

Dahil Değildir
Özel günler için muhteşem kutlamalar
BALAYI PAKETİ
Girişte gül yaprakları ve süslemeler. İki kişilik odaya kontinental kahvaltı. Soğutulmuş bir Crémant d'Alsace şampanya. Taze sıkılmış portakal suyu. Bayan için gül. Menüden ıstakoz, biftek ya da karides gibi ek yemeklerimizden herhangi birini sipariş edebileceğiniz yemek odasında 2 kişilik romantik bir akşam yemeği. Çiftler için özel ve rahatlatıcı masaj. Uygun bir zamanda VIP köprü ziyareti
EVLİLİK YENİLEME
Töreni Köprüde kıdemli kaptan yapacak. Soğutulmuş Crémant d 'Alsace ile kadeh kaldırma. Köprüde soğuk kanepeler. İstediğiniz yerde dört kişilik kutlama pastası servis edilir. Geminin günlük programında duyuru. Kaptan tarafından imzalanan ve gemimizdeki kutlamalarınızı onaylayan bir sertifika. Ayrıca köprüden kutlamak için ek bir ücret karşılığında aile ve arkadaşlarını da davet etmeye davet edebilirsiniz (daha fazla bilgi için gemideki rehberlerimiz ve görevlilerimize sorabilirsiniz).
EVLİLİK YENİLEME (DELUXE)
Töreni Köprüde kıdemli kaptan yapacak. Köprüde sıcak ve soğuk kanepeler ile soğutulmuş Crémant d 'Alsace ile kadeh kaldırma. Cruise Direktörü bu özel duruma tanık olur. Geminin günlük programında duyuru. Köpüklü şarap ve taze sıkılmış portakal suyu içeren odada kontinental kahvaltı. Kaptan tarafından imzalanan ve gemimizdeki kutlamalarınızı onaylayan bir sertifika. İstediğiniz akşam ana gösteri salonunda iki kişilik masa. Seçtiğiniz akşam yemek salonunda iki kişilik bir masa. Dört kişi için yıldönümü pastası. VIP Köprü ziyareti (uygun bir zamanda). Ayrıca köprüden kutlamak için ek bir ücret karşılığında aile ve arkadaşlarını da davet etmeye davet edebilirsiniz (daha fazla bilgi için gemideki rehberlerimiz ve görevlilerimize sorabilirsiniz)
* Tüm Balayı ve Evlilik paketlerimizle ilgili fiyatları müşteri temsilcilerimizden temin edebilirsiniz.