"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim
Telefon
Mail Address
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
exps-banner
Hayatınızın Tatili Burada Başlıyor
Herşeye dahil cruise, rahat ve keyifli...

CELESTYAL HER ŞEY DAHİL CRUİSE DENEYİMLERİ

Celestyal Cruises yolculuklarında her şey dahil cruise deneyimi; konforlu kabinler, gemide tüm yemekler, eğlence, her şey dahil içecek paketi, size özel seçtiğimiz kara turları ile sizleri karşılıyoruz. Dünyaca ünlü Yunan Adalarını en büyük gemilerle gezin, Celestyal deneyimlerini ve her şey dahil gemi turlarına katılmanın keyfini çıkarın. Sizlere en iyi fiyatla en iyi cruise seyahatini yaşatmak istiyoruz. Fiyatlarda karşılatığınız gizli ücretler, vade farkı ve süprizler yok... 

#HERŞEYDAHİLCRUISE
SEÇİLMİŞ KARA TURLARI
#YUNANADALARIKARATURLARI
Celestyal Cruises ile Vizesiz Yunan Adaları
NEDEN BİZİMLE CRUISE?