"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Kara Turları

Kültür ve tarih en güzel kıyı gezileri.

Kara turlarının her biri, sertifikalı rehberlerimizin yardımıyla özenle seçilmiştir. Otantik bir deneyim sunduğumuz için çok gururluyuz ve kara turlarımızın sizi Doğu Akdeniz'in kültürü, tarihi ve büyülü cazibesiyle tanıştıracağına garanti veriyoruz. 
Inclusive Cruise paketimiz kapsamında 3, 4 ve 7 gecelik cruise turlarına 75 € değerinde kara turları indiriminiz dahildir. Alacağınız kara turlarına ödeyeceğiniz miktar üzerinden kişi başı 75 € düşerek ödeme yapabilirsiniz. 

Kişi Başına Kara Turları İndirimleri  

* 75 € indirim kişi başına uygulanır.
* Önceden rezerve edilebilir kara turları için indirimler geçerlidir. Diğer servisler için kullanılamaz. 
* Gemiye binmeden en geç 48 saat önce kullanılmalıdır. Sonrasında indirim geçerliliğini kaybeder ve seyir sırasında kullanılamaz. 

Önemli !

* İndirim, gezi fiyatından daha fazlaysa, aradaki fark, yukarıda belirtilen süre içinde kullanılması koşuluyla alternatif bir gezi için kullanılabilir. 
* İndirim, gezi fiyatından düşükse, misafir fiyat farkını ödeyecektir.
* İndirimin maddi değeri yoktur, iade edilemez ve devredilemez. Nakit veya kredi alternatifi sunulmamaktadır. 
* İndirim, Celestyal Cruises'ın kara turları şart ve koşullarına tabidir. Detaylı Kara turları şart ve koşulları istek üzerine iletilebilir.