"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
1-crystal

Neden Bizimle Cruise Seyahati?

İşte bizimle cruise seyahatini seçmek için 8 neden: 

1. Tek seyahatte birden çok şehri keşif
Her sabah başka bir limanda uyanıp günü tam anlamı ile keşfetmeye ayırabilirsiniz. Kahvaltınızın ardından karada; deniz, tarih ve kültürü yaşamak için bolca vaktiniz olacak.

2. Bavul açma kapama derdi yok
Her sabah başka bir limanda uyanacağınızdan bahsetmiştik. Gemiye döndüğünüzde gemininiz gece boyunca yol alacak ve siz bu anlarda gemideki eğlence, müzik ve yemek çeşitlerinin keyfine varabileceksiniz.

3. Uluslararası standartta kabin konforu
Gemilerdeki kabinler küçük mü? Korku yaşar mıyım endişesi taşıyanlarınız olabilir. Kabinlerimiz uluslararası standartlarda olup yakın zamanda renovasyondan geçmiştir. Günün çok kısa bir zaman dilimini kabinlerinizde geçirmenize rağmen konfor her zaman birinci önceliğimiz olduğunu söylemek isteriz.

4. Sınırsız eğlence, sabaha kadar dans!
Gemide yaşam çok keyifli. Bir çok gösteri salonunda farklı aktvitelere katılabilir, gerçek Yunan deneyimini yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde başlayan gösteri ekibinin dansları ile muhteşem sahne gösteri ve danslarına eşlik edebilirsiniz.

5. Dünya lezzetleri, şık restoranlar 
Yunan gastronomisi ve dünyaca ünlü lezzetlerin yer aldığı restoranlarımızda dilerseniz açık büfe, dilerseniz  rezervasyonlu masalarda tercih edebilirsiniz. Günün farklı saatlerinde deniz ürünlerinden, akdeniz lezzetlerine tüm lezzetler eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor.

6. Inclusive Cruise deneyimi
Gemideki Inclusive Cruise uygulamamızda gerçek Yunan  deneyimini sunmaktayız. Gemiye binerken aldığınız gemi biniş kartı ile tüm yemekler ve yemeklerde alacağınız belirlenen içeceklere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

7. Ücretsiz hobi dersleri, oyunlar, aktiviteler
Profesyonel dans ve gösteri ekibimiz gün içindeki farklı saat ve alanlarda hobi dersleri ( yemek pişirme, sirtaki dersleri, Yunanca dersleri vb), oyunlar ve aktivitelere ücretsiz olarak dahil olabilirsiniz.

8. Güvertede eşsiz günbatımları
Sonsuz mavinin huzurunda denize ve eşsiz gün doğumu ve batımlarını yakalamak için bundan daha güzel bir an olabilir mi? Deneyimlemeniz için sizi bekliyoruz.