"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Gemiye Biniş ve İnişGemiye binerken ve inerken yanınızda bulundurulması gereken evraklara özen göstermelisiniz. Bir yerde hayatınızın tatili başlıyorken unutulan veya hazırlanmayan evraklar yüzünden tatilinizin yarım kalması pek hoş olmayacaktır. Pasaport, kimlik, gemi bileti, sağlık formu ve yurt dışı çıkış harcı gibi yanınızda buşunduracağınız evrakların dışında ayrıca bagajlarınızın teslimatı, güvenliği ile ilgili tüm sorulara aşağıdaki sayfalardan cevap bulabilirsiniz. 

Gemiye Binerken
Pasaport & İşlemler
Hatırlanması Gerekenler
Bagal ve Değerli Eşyalar
Gemiden İnerken
Anket 
Güvenlik
Ayrıca Bilinmesi Gerekenler