"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Sağlık ve İptal SigortasıSeyahat sigortası sizi sadece tatilinizde oluşabilecek riskler karşısında değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması, aile bireylerinden birsinin ölümü veya evde meydana gelebilen hasar nedeniyle yolculuğunuzu durması gibi kişilerin beklenmedik bir anda hazırlıksız yakalanmaları karşısında korumaktadır. 
Seyahat sigortası sağlık ve tur iptali durumunda sizleri nasıl koruyor ve teminatları nedir gibi sorularınıza cevabı aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz. 

Seyahat Sigortası Nasıl Alabilirim?
Seyahat Sigortam Neleri Kapsıyor?
Rezervasyonumda İptal veya Değişiklik Durumlarında Ne Olur?