"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim
Telefon
Mail Address
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
  • seyahat-sigortasi
seyahat-sigortasi

SEYAHAT SİGORTASI (Covid-19)

Dahildir
Seyahat ve sağlık
SEYAHAT SAĞLIK (Covid-19) & İPTAL SİGORTASI
Seyahatiniz de sağlınız ve yaşayabileceğiniz kötü durumlardan dolayı kayıplar yaşamanızı istemiyoruz. Paketlerimize seyahat sağlık (Covid-19) ve iptal teminatlı sigortanız dahildir. Seyahatinize çıkmadan önce  başınıza gelebilecek acil bir durumdan dolayı verdiğiniz ücret yanmaz. Seyahat poliçenizde ki güncel muafiyet durumlarına bakmayı unutmayınız. 
Seyahat iptali ve Yarıda Kesilmesi: İş seyahati öncesi acil sağlık, kaza, yakının vefatı veya iş seyahatına gitmesini engelleyecek bir ortam oluşması.
Tıbbı Tedavi: İş seyahatinde aniden hastalanma veya yaralanma durumunda; ayakta tedavi, acil diş tedavisi, tedavi ve ölüm sebebi ile yurda dönüş.
Bagaj Kaybı: Check-in işleminden geçmiş bagajın kaybı, çalınması veya hasar görmesi durumu.
* Seyahat sağlık (Covid-19) ve iptal sigortasında 70 yaş ve üzeri yolcularımıza sur-prim uygulanmaktadır.