"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Cruise Rehberi

Cruise yolculuğuna ilk kez çıkacaklar için bazı sorularınız olabilir. Cruise seyahatine çıkmak için aslında birbirinden güzel onlarca seçenek var. Valiz açıp kapama derdi olmadan bir çok ada keşfetmek gibi kolay ve keyifli olması en önemli tercih sebebi olacaktır.
Neden bizimle cruise seyahati, gemiye inerken ve binerken nelere dikkat etmelisiniz, yanınızda bulundurmak zorunda olduğunuz evraklar ve sağlık sigortaları hakkında oluşturduğumuz konu başlıklı rehberimizi dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. 
Cruise seyahatinizin sorunsuz geçmesini diliyoruz.  

Celestyal Cruises - Gemi Hayatı videosunu bu linkten izleyebilirsiniz.