"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
  • gemide-eglence
gemide-eglence

GEMİDE EĞLENCE

Dahildir
Kabare şovlar, animasyonlar ve canlı müzik
ŞOV & GECE HAYATI
Gemide her gece arkanıza yaslanıp eğlence ekibimiz Crique de Fantastique'in mükemmel şovlarını izleyebilirsiniz. Günlük akşam şovlarımızın yanında eğlence ekibimiz tarafından organize edilmiş bir çok aktivite ve etkinlerde de yer alabilirsiniz. Özellikle Yunan tavernalarını ayağınıza getiriyoruz. Bouzouki'nin çağrısına karşı koyamayıp sirtaki yapan dans pistlerimizden birisinde kendinizi bulabilirsiniz. Ayrıca kaliteli ses sistemine sahip disco, karaoke, dans gösterileri ve barlarımızda canlı konserler ile eğlenebilirsiniz. Kısacası gemimizde her yerde müzik var.