"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Tıbbi Servisler

Seyahatiniz boyunca gemide hem doktor hem de hemşire bulunan iyi donanımlı bir tıp merkezimiz var. Tıp merkezinin çalışma saatleri günlük programda duyurulmaktadır. Acil durumlarda, sağlık ekibi ile resepsiyon masası aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca, seyahatiniz sırasında dilediğiniz zaman gemi doktorundan randevu alabilirsiniz. Tıbbi bakım veya herhangi bir ilaca ihtiyaç duyduğunuz zaman ücretli olarak temin edebilirsiniz. Oluşacak maliyetlerden herhangi birinin size geri ödenmesi durumunda lütfen seyahat veya sağlık sigortası sağlayıcınıza danışın. Size gemide ki sağlık harcamalarınız ile ilgili bir makbuz vereceğiz.