"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Pasaport & İşlemlerCelestyal Olympia'nın Kuşadası limanındaki check-in işlemi aşağıdaki zamanlarda gerçekleştirilir:
Iconic Aegean: 09:00-11:00

Celestyal Crystal’in Kuşadası limanındaki check-in işlemi aşağıdaki zamanlarda gerçekleştirilir:
Idyllic Aegean: 12:00 - 14:00

Celestyal Crystal’in Kuşadası limanındaki check-in işlemi aşağıdaki zamanlarda gerçekleştirilir:
Eclectic Aegean : 16.00 - 18.00

Tüm yolcular, limanlarında check-in saatleri içinde kesinlikle olmalıdır. Lütfen, yerel havaalanındaki iniş zamanınızdan limana ulaşmak için  doğru zamanlama yapın ve transferlerinizi önceden belirleyin. 
 
Kalkıştan en az 30 dakika önce check-in işlemine gelmeyen misafirlerimizin “no-show” olarak kabul edilir ve bu iptaller için geri ödeme yapamıyoruz.

Check-in sırasında pasaportunuzu, kimlik kartınızı, gemi biletiniz ve yurt dışı çıkış harç pulunuzu ibraz etmeniz gerekmektedir. Biletiniz size verilmediği için yanınızda değilse, check-in masasından veya rehberlerimiz aracılığı ile alabilirsiniz.

Check-in sırasında, seyahatiniz boyunca kimlik kartı olarak kullanacağınız kişisel biniş kartınızı alacaksınız. 

Pasaport;

Güvenlik nedeniyle ve her limanda gemiye binme ve gemiden çıkarma prosedürlerimizi hızlandırmak için, pasaportunuz resepsiyon katında tutulacaktır; seyir bitmeden pasaportunuz size iade edilecektir. Tüm varış limanlarında, istendiğinde ve ne zaman olursa kişisel biniş kartınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.

Uyruğunuza ve seyahat planınıza bağlı olarak geçerli, güncel kimlik kartlarına veya pasaportlara ve çoklu giriş Schengen vizelerine ihtiyacınız olabilir. Tüm konukların seyahate çıkabilmeleri için geçerli seyahat belgelerine sahip olmaları gerekir. 

Yunanistan, Avrupa Birliğine üye bir devlettir ve bu ülkeye yapılan ziyaretler Schengen Vizesine tabidir.

Pasaportunuzun süresinin tura çıkış tarihinden itibaren en az 6 ay süreli geçerli olması gerekmektedir. 

Pasaportunda Kuzey Kıbrıs (KKTC) kaşesi olan misafirlerimiz "Gemi Prosedürü" nedeniyle gemiye binemeyeceklerdir. Pasaportunda Kuzey Kıbrıs (KKTC) kaşesi olanlar tura katılabilmeleri için mutlaka yeni pasaport çıkarmaları gerekmektedir.