"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Hamilelik & Bebekler

Kendi sağlığı ve güvenliği için hamile kadınlar doktorlarının seyahat etmeleri için uygun olduğunu bildiren yazılı bir rapora sahip olmaları koşuluyla hamileliğin 24. haftasına kadar seyahat edebilirler. Bir cruise gemisinde seyahat etmenin durumlarından etkilememesini sağlamak için seyahat tarihine göre henüz 12. haftasına gelmemiş olan hamile kadınlara seyahate çıkma tavsiyesinde bulunuruz.

Kendi sağlık ve güvenlikleri için üç ayın altındaki bebeklere gemide izin verilmez. Bebeğiniz üç aydan daha büyükse lütfen onu yanınızda getirmekten çekinmeyin. Bebek karyolası talep ediyorsanız kabinize tahsisini sağlamak için lütfen rezervasyon sırasında rezervasyon departmanımıza bilgi veriniz. Gemide bebek maması bulundurmuyoruz ve aynı zamanda bebek bakımı hizmeti de vermediğimizi bilmenizi isteriz.