"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

GüvenlikCelestyal Cruises güvenlik ve sorumluluğa büyük önem veriyor ve tüm gemilerimizdeki her katta güvenlik düzenlemelerine uyuyoruz. Tüm yolcu gemilerimiz en son güvenlik yönetmeliklerine göre tam donanıma sahiptir ve ekibimiz acil durumlar için tamamen eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Gemimize ilk bindiğinizde, konukların ana istasyonlara ve acil durum çıkışlarına ulaşmalarına yardımcı olan birkaç işaret göreceksiniz. Gemilerimiz aynı zamanda, seyahatinizin güvenli ve rahat geçmesini sağlamak için kullandığımız diğer ekipmanların yanı sıra gelişmiş duman algılama ve yangın söndürme sistemleri, can yelekleri, her kabinde can yelekleri ve bazı açık alanlarda da bulunmaktadır. Ayrıca, güvenlik düzenlemelerimiz ve talimatlarımızla ilgili bilgi edinebilmeniz için okumanızı tavsiye ettiğimiz “Güvenli Seyahat” kitapçığını da mutlaka okumanızı tavsiy eediyoruz.

Gemimize bindikten ve ayrılmadan önce zorunlu bir güvenlik tatbikatı yapacağız. Tatbikat gemide aldığımız güvenlik önlemlerinden haberdar olmanız ve ekibimizin hazır olduğunu göstermek için tasarlanmıştır. Gemiye binerken size günlük bir program verilecektir, lütfen bu programa bakınız ve ilan edeceğimiz tatbikatın tam zamanında tatbikat yerinde olunuz.Bu tatbikata katılım herkes için zorunludur. Lütfen gemide mürettebat üyelerimizden gelen tüm talimatları takip ediniz.

İyi donanımlı bir tıp merkezimiz ve denizdeyken ilk yardım için hali hazırda bekleyen bir doktorumuz var. Yolculuğunuz boyunca istediğiniz zaman, gemimizin doktoru acil bir durum olmadığı sürece sizlere yardımcı olabilir. Tıbbi bakım, tedavi veya herhangi bir ilaç gerektiriyorsa buna göre ücretlendirilme yapılır. Lütfen bu masraflardan herhangi birinin size geri ödenebileceği ile ilgili sağlık sigortanızı kontrol edin ve buna göre makbuz almayı unutmayın.