"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Engelli MisafirlerFiziksel olarak herhangi bir zorluğunuz varsa veya hareketlerinizde bir engelli durumu söz konusu ise rezervasyon sırasında durumunuzla ilgili bize tam ve ayrıntılı bilgi vermenizi rica ederiz. İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde değerlendirmemize ve seyahatinizi mümkün olduğu kadar rahat hale getirecek bir kabin önermemize yardımcı olacak. Bu durumlarla ilgili rezervasyon departmanımız tarafından size bir tıbbi anket gönderilecektir.
 
Her zaman misafirlerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak, tatmin etmek ve desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ancak, Celestyal Cruises bu durumda güvenli bir ulaşım ve gemide güvenli bir konaklama sağlayamayacağımıza inanıyorsak, engelli veya yetersizliği olan bir kişiyi rezervasyon yapmayı reddetme hakkını saklı tutar.

Celestyal Cruises personeli ve ekibi hiç kimseye belirli bir sürekli bakım veya denetim sağlayamaz, fiziksel veya psikiyatrik bir durum için herhangi bir tıbbi bakım da sağlayamadığımızı belirtmek isteriz.

Siz veya oda arkadaşınız yemek, vb. sırasında özel oturma düzeni gerektiriyorsa lütfen bizi önceden bilgilendirin. Siz ya da oda arkadaşınızın seyahati sırasında herhangi bir özel tıbbi ekipman kullanmak zorunda kalırsa, seyahatiniz için rezervasyon yaptırmadan önce lütfen bu durumu bize bildirin; böylece bu ekipmanı kabinize uygun ve güvenli bir şekilde taşınmasını veya depolanmasını sağlayabiliriz. Tüm belgeler rezervasyon sırasında firmamıza sunulmalıdır.

Engelli misafirlerimiz için uygun olan sınırlı sayıda kabinimiz bulunmaktadır. Ayrıca, gemilerimizin tüm bölgelerinin hareket engelli konuklara erişiminin mümkün olmadığını veya donanıma sahip olmadığını da unutmayın. Bu kısıtlamalar göz önüne alındığında, bu konuklara yapılan rezervasyonlar, uygun konaklama yerlerinin mevcudiyetine bağlıdır. Eğer Celestyal Cruises gerekli görürse, seçilen seyahat süresi boyunca konuğa bakma yeteneğine sahip, yetişmiş bir kişinin yardımından konuğa hareketlilik kısıtlamaları ile eşlik etmesi istenebilir. İlgili tüm masraflar misafirin sorumluluğundadır. Gemilerimiz standart büyüklükteki tekerlekli sandalyeleri ağırlayabilir ve konukların kendi araçlarını getirmeleri gerekir.Sadece acil durumlar için tekerlekli sandalyeyi gemiden temin edebilirsiniz. 

Celestyal Cruises engelli veya hareketliliği zayıf olan konuklar için gemide veya sahilde alternatif faaliyetler düzenlemek zorunda değildir veya zorunlu değildir. Celestyal Cruises, bu konukların yolculuk sırasında reklamı yapılan etkinliklere veya kıyı gezilerine katılmalarının kısmen veya tamamen yapılmamasından sorumlu değildir.

Lütfen dikkat: Güvenlik nedeniyle, tekerlekli sandalye ile seyahat eden konuklar geminin limana yanaşmadığı durumlarda tekne ile yapılan tahliyelerde iniş yapamayabilirler.