"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Cruise TurlarımızHarika Akdeniz temaları ile cruise seyahatleri...

ICONIC AEGEAN

İkonik Ege Yunan adaları gezimiz, ilk kez Yunanistan’ın güzelliği ile karşılaşanlar için klasik bir keşif deneyimi olacaktır.

Büyüleyici varış noktalarında mavi Ege sularında gezinirken hayat boyu sürecek bir yolculuğa çıkın ve ikonik kartpostal görüntülerinin canlandığını izleyin. Yel değirmenlerini sallamak, göz alıcı kayalıklar ve efsanevi antik kentler sizi her destinasyonda karşılayarak sizi nefes kesen adaları ve içinde saklanan her şeyi keşfetmeye davet ediyor.

İkonik Yunan adaları gezilerimiz Mart-Kasım ayları arasında olup her şey dahil 3 veya 4 gecelik bir seyahat seçebilirsiniz. 

IDYLLIC AEGEAN

7 gecelik her şey dahil seyahatimiz, Yunan adalarının mutlaka görülmesi gereken destinasyonlarında bir hafta boyunca sizi keşfe çağırıyor.

7 gecelik seyahatimizde Ege'nin romantizminden serenat olun. Kültür, tarih, el değmemiş plajlar ve zaman içinde askıya alınmış balıkçı köylerinin beklediği Ege Denizi etrafındaki en büyüleyici Yunan adalarını ziyaret edin. Ekstra özel yolculuğumuzda her zevke uygun bir şeyler bulabilir ve Santorini ve Mikonos'taki gece duraklamalrı ile geceleri güneşin battığı bu kıyıların en iyi saklanan sırlarını açığa çıkarabilirsiniz. Kalbinizi arzuladığı her şeye şımartın ve Ege'nin mücevherleri aracılığıyla zahmetsiz bir atmosfere dalın.

ECLECTIC AEGEAN

6 Gece Eklektik güzergahımız bir hayalin gerçekleşmesidir. Kendi hızınızda tadını çıkarabileceğiniz, stressiz bir seyir. Mistik İstanbul'un sahil kıyısından başlayan bir yolculuk.

Her köşesinde tat ve aroma ile mutfak bir deneyim. Ayrıca 6 gecelik seyahatimizin size sunabileceği daha çok şey var. Yunanistan'daki Volos, çoğunlukla asılı manastırları ile tanınan eşsiz güzellikteki bir bölge olan Meteora'da listelenen dünya mirasına çok yakın bir yerde bulunmaktadır. Üçüncü yeni destinasyonumuz, eşsiz geziler sunan zengin bir tarihe sahip olan Türkiye’deki Çanakkale’dir. Bunun üzerine, kültürü yaşayan ve nefes alan efsanelerin şehri olan Heraklion'u ziyaret edeceğiz. Aynı zamanda kozmopolit Mikonos'ta bir gece ve daha sonra nefes kesen Santorini'de bir yarım gün kalacağız.