"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim
Telefon
Mail Address
Mesaj
Arama Zamanı

Celestyal Her Şey Dahil1. Dünya lezzetleri, şık restoranlar 
Yunan gastronomisi ve dünyaca ünlü lezzetlerin yer aldığı restoranlarımızda dilerseniz açık büfe, dilerseniz  rezervasyonlu masalarda tercih edebilirsiniz. Günün farklı saatlerinde deniz ürünlerinden, akdeniz lezzetlerine tüm lezzetler eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor.

2. Sınırsız yiyecek içecek
Gemideki herşey dahil uygulamamızda gerçek Yunan  deneyimini sunmaktayız. Gemiye binerken aldığınız gemi biniş kartı ile tüm yiyecek ve içeceklere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

3. Uluslararası standartta kabin konforu
Gemilerdeki kabinler küçük mü? Korku yaşar mıyım endişesi taşıyanlarınız olabilir. Kabinlerimiz uluslararası standartlarda olup yakın zamanda renovasyondan geçmiştir. Günün çok kısa bir zaman dilimini kabinlerinizde geçirmenize rağmen konfor her zaman birinci önceliğimiz olduğunu söylemek isteriz.

4. Sınırsız eğlence, sabaha kadar dans!
Gemide yaşam çok keyifli. Bir çok gösteri salonunda farklı aktvitelere katılabilir, gerçek Yunan deneyimini yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde başlayan gösteri ekibinin dansları ile muhteşem sahne gösteri ve danslarına eşlik edebilirsiniz.

5. Kara turları
Her şey dahil paketimiz kapsamında 3 & 4 gecelik cruise turlarına iki, 7 gecelik cruise turlarına ise üç kara turu dahildir. Bu turlar için ayrıca ücret ödemezsiniz. Satın alınabilecek alternatif kara turları seçenekleri de sunuyoruz. 

* 3 ve 4 Gecelik Turlarımızda - 2 Kara Turu Dahil (Heraklion Knossos Sarayı Turu - Klasik Atina Turu - Mikonos Transfer) fiyatlarımıza dahildir. 
* 7 Gecelik Turlarımızda - 3 Kara Turu Dahil (Rodos Ortaçağ sehir Turu - Heraklion Knossos Sarayı Turu - Klasik Atina Turu - Mikonos Transfer) fiyatlarımıza dahildir.
* 6 Gecelik Turlarımızda - 3 Kara Turu Dahil (Santorini Oia Turu - Heraklion Knossos Sarayı Turu - Klasik Atina Turu - Mikonos Transfer) fiyatlarımıza dahildir.

6. Liman vergileri
Paket fiyatlarımıza liman vergileri dahildir. 3,4 ve 7 gecelik turlarımızda farklı ücretlerde liman vergileri bulunmaktadır. Paket fiyatlarımıza ilave ekstra liman vergisi ödemezsiniz. 

7. Servis ücretleri ve bahşişler
Önceliğimiz servis ve hizmetimizin konuşulmasıdır. Tüm ekip olarak restoran, bar ve açık alanlarda sizleri rahat ettirebilmek adına çok çalışıyoruz. Paketlerimizde bahşiş ve servis ücretleri dahildir. Herhangi ekstra bir bahşiş ve servis ücreti ödemezsiniz.

8. Seyahat sağlık ve iptal sigortası
Seyahatiniz de sağlınız ve yaşayabileceğiniz kötü durumlardan dolayı kayıplar yaşamanızı istemiyoruz. Paketlerimize seyahat sağlık ve iptal teminatlı sigortanız dahildir. Seyahatinize çıkmadan önce  başınıza gelebilecek acil bir durumdan dolayı verdiğiniz ücret yanmaz. Seyahat poliçenizde ki güncel muafiyet durumlarına bakmayı unutmayınız. Seyahat iptali ve Yarıda Kesilmesi: İş seyahati öncesi acil sağlık, kaza, yakının vefatı veya iş seyahatına gitmesini engelleyecek bir ortam oluşması.Tıbbı Tedavi: İş seyahatinde aniden hastalanma veya yaralanma durumunda; ayakta tedavi, acil diş tedavisi, tedavi ve ölüm sebebi ile yurda dönüş.Bagaj Kaybı: Check-in işleminden geçmiş bagajın kaybı, çalınması veya hasar görmesi durumu.

* Seyahat sağlık ve iptal sigortasında 70 yaş ve üzeri yolcularımıza sur-prim uygulanmaktadır.  

CELESTYAL HER ŞEY DAHİL - İÇECEK PAKETİ

Cruise turu ücretinize dahildir.
• Çeşitli Yunan içecekleri ve kokteylleri, Aegean Cocktails and Signature Martinis 
• Uluslararası Kokteyller, Caipirinha, Bloody Mary, Mai Tai dahil.
• Martini Köşesi 
• Alkolsüz Kokteyller 
• Porto Şarabı, Sherry & Aperatifler, Sandeman’s, Campari, Pastis dahil.
• Viskiler, J.W. Red Label, J&B, Jim Beam dahil.
• Cin, Beefeater & Gordon’s dahil.
• Votka, Smirnoff & Stolichnaya dahil.
• Rom, Bacardi & Havana Club 3 years dahil.
• Tekila, Jose Cuervo White dahil.
• Çeşitli Brandi & Konyaklar, Şat & likorler, Otantik Yunan Likörleri dahil. 
• Şaraplar, (Beyaz, Kırmızı & Roze) bardakta  dahildir.
• Bira, Fıçı bira & Alkolsüz bira dahil. 
• Sıcak İçecekler, Çok çeşitli sevilen alkolsüz kahveler, sıcak çikolata and çay dahildir. 
• Soğuk & Egzotik Kahveler, Espresso Freddo, Cappuccino Freddo, Frappe Iced Coffee dahildir.
• Hafif İçecekler, Köpüklü,Maden suyu, sodalar, buzlu çaylar, meyve suları bardakta dahildir.
 
(Taze sıkılmış meyve suyu ekstra ücrete tabidir.) 
Reşit olmayanlar için  (18 yaş altı), herşey dahil içecek paketi otomatik olarak alkolsüz herşey dahil paketine dönüşecektir ve alkollü içecek servisi yapılmayacaktır.
 
GENEL BİLGİ

Celestyal İçecek Paketi sadece kişisel kullanım için geçerlidir.
İçecek paketleri faaliyette bulunan bar, salon ve restoranların herhangi birinde kişisel tüketim içindir ve grup işlevleri için kullanılmamalıdır.
Grup kahvesi ve kokteylleri ekstra ücrete tabidir.
Mini Barlardan Oda Servisi ve içecekleri İçki Paketlerinden hariç tutulur ve listelendiği şekilde ücretlendirilir.
İçecek Paketleri, bar ve restoranların açılış saatleri boyunca iniş saatine kadar kullanılabilir.
Barda içecek siparişi verirken lütfen kartınızı görevliye gösterin.
Konuklar her seferinde kart başına sadece bir içecek sipariş edebilirler. Tüm içecekler bardak ile servis edilir.
Alkollü içecekler sadece 18 yaşından büyük konuklar için servis edilecektir.
Bir misafir için bir içecek almak isterseniz, faturanız bar menüsünde listelenen tam fiyatla ücretlendirilir.
Her şey dahil içecek paketleri iade edilmez.
Yukarıdaki şartların ve koşulların kötüye kullanılması, kartınızın geri çekilmesine ve hesabın devre dışı bırakılmasına neden olur. İadeler verilmeyecektir.