"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Beslenme

Gemimizde ağırlıklı olarak Akdeniz mutfağı bulunmaktadır. Şeflerimiz size özel ve damak tadınıza uygun lezzetli yemekler yapmaktadır. Hem açık büfe hem de a'la carte restorantımızda damak tadınıza uygun yemekler bulacağınızı umuyoruz. Mutfaklarımızda yemeklerin üzerinde bulunan hayvansal simgeler sizlere nasıl bir yemek seçebileceğinizi yönlendirmektedir. Belirli bir diyeti izliyorsanız, gıda alerjileri varsa veya bazı yiyecekler veya içerik maddelerine karşı tolerans göstermiyorsanız, lütfen bizi önceden bilgilendirin. Bu konuda sizler için tedbirlerimizi alacağız.