"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Bagaj ve Değerli EşyalarCheck-in cruise terminalinde yapılmaktadır. Check-in sırasında, valizlerinizi kabin odası numaranızla (henüz yapmamışsanız) etiketleyeceğiz ve valizinizi odanızın kapısının dışına yerleştireceğiz (check-in ve valizinizin odanızın kapısına tesliminde en fazla iki saat süre geçmektedir)

Bagajınız bu saatte kabin odanızın kapısında değilse lütfen resepsiyona danışın. Lütfen tüm seyahat belgelerini ve değerli eşyalarını el bagajınızda taşıyın ve mümkünse valizlerinizi kilitli bir şekilde emniyete alın. Bizimle birlikte mavi sulara yelken açarken eşyalardan yalnızca siz sorumlusunuz, bu yüzden lütfen onları geminin ortak alanlarında veya kabinizde açık bir şekilde bırakmayın. Değerli eşyalarınızı, odanızdaki kişisel kasada ücretsiz olarak saklayabilirsiniz.

Bagaj Güvenliği

Uluslararası anlaşmalara göre, Celestyal Cruises, bagajların taşınması konusunda sınırlı bir sorumluluğa sahiptir ve bu nedenle, kayıp veya hasarlı bagaj ve tıbbi masrafları karşılamak için seyahat sigortası almanızı tavsiye ederiz. Celestyal Cruises, bagaj, nakit para, belgeler, mücevherler, teknik donanımlar, bilgisayarlar, sanat eserleri veya diğer değerli eşyaların kaybolması veya hasar görmesinden sorumlu değildir.