"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim *
Telefon *
Mail Address *
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı

Ayrıca Bilinmesi Gerekenler

* Eğer bebek veya 32kg altındaki çocuklar ile seyahat ediyorsanız, görevlinizden özel bir can yeleği isteyin; kabinlerinizde ki her can yeleğinin 32 kg'ın üzerindeki yetişkinler ve çocuklar için olup bu haller dışındaki durumlar için kabinlerinizdeki can yeleklerinin teminini sağlayın.

* Güvenlik ve güvenlik gereksinimleri için ziyaretçilere gemide izin verilmemektedir.

* Sağlık gerekçesiyle, evcil hayvanlar gemilerimizde seyahat edemezler.

* Kabininiz de dahil olmak üzere, geminin tüm iç alanlarında sigara içmek yasaktır; Açık güvertede sigara içmeyi yasaklayan herhangi bir işaret bulunmadığı ve küllüklerin bulunduğu yerlerde sigara içebilirsiniz.

* Gemide veya denize çöp atmak kabul edilemez - geminin içinde ve güvertesinden dışarıya çöp atmamalı ve çöp kutularını kullanmalısınız.

* 14 yaşın altındaki çocuklar her zaman gözetim altında tutulmalıdır. 

* Geminin güvenlik cihazlarından hiçbirine dokunmamalı, geminin güverte alanlarında (güverte, merdiven, asansör ve havuz çevresinde) ebeveynlerin yanında olmaksızın çocukların denetimsiz olarak oynamalarına izin vermemelidir.

* Gemideki güvenliğiniz ve rahatınız için spor ya da alçak topuklu düz ayakkabılar öneriyoruz. Bu tür ayakkabılar, dış güvertelerde ve merdivenlerde yürümenizi kolaylaştıracaktır.

* Lütfen kabininizi terk etmeden önce ışıkları kapatıp tüm elektrikli aletleri prizden çekerek çevreyi korumamıza ve enerji tasarrufu yapmamıza yardımcı olun. 

* Değiştirilmesi gereken havlu ve çarşaflarınızı yere bırakabilirsiniz . Havlu ve çarşaflar gerektiğinde değiştirilecektir.