Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Genel Aranma Talebi
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta adresiniz
Arama Zamanı
Talep Formu
Genel Aranma Talebi
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta adresiniz
Hoşgeldiniz
Yıldızlara hoş geldiniz.
Celestyal Cruises’e hoş geldiniz.
Celestyal gemi yolculuğu verilmiş bir sözdür. Sizleri hayalini kurduğunuz yerlere, dünyaca ünlü ikonik limanlara ve antik Yunan tarihine adımınızı atmış gibi hissedeceğiniz cennet gibi adalara götürmeyi vaat ediyoruz. Sizleri efsanevi misafirperverliğimiz, mükemmel Yunan mutfağımız ve şaraplarımız ile şımartmayı ve olağanüstü kara gezileri ve özel temalı etkinliklerle Yunanistan’ın en iyisini sizlere sunmayı vaat ediyoruz.

Celestyal, 'yıldızlar ile ilgili', 'göksel', 'ilahi' anlamlarına gelmektedir. Sizlere sunduğumuz mükemmel ve gerçek Yunanistan deneyimini çağrıştırır. Celestyal ile hem yolculuk sırasında hem de nefes kesen duraklarımızda gerçek Yunanistan deneyiminin keyfine varacaksınız. Bizimle yolculuğa çıktığınız zaman, bir aile ile yolculuğa çıkarsınız: Celestyal ile deniz yolculuğunun konsepti budur. Yunanistan’ın Akdeniz kıyıları evimizdir. Gelin kendinizi onun baş döndüren güzelliğine, çam kokulu meltemlerine, parlayan güneşine, denizlerinin hoş mavi tonlarına bırakın! Kalos orisate, 10 bin yıllık cennete hoş geldiniz. Yıldızlardaki evinize hoş geldiniz.

İsmimiz, astronomik navigasyonu kullanan ilk uygarlıklardan biri olan Antik Yunanları onurlandırır. Yeni logomuz da birçok antik sütunu ve Ege Adalarındaki yel değirmenlerini süsleyen, Yunan halkına bin yıl boyunca ilham vermiş olan kabuklu deniz canlılarının spirallerinden oluşan iki ikonik ve ölümsüz Yunan imgesini birleştirerek aynısını yapar. Celestyal logosu Antik Yunan kökenimize, ekonomiyi desteklemeye ve ziyaret ettiğimiz her durakta doğal hayatı korumaya karşı bağlılığımızı doğrular şekilde rüzgar, güneş ve denizi çağrıştırır.

Kalimera sadece 'günaydın' anlamına gelmemektedir, aynı zamanda her açıdan 'iyi' anlamına gelmektedir. Kalite, memnuniyet ve mutluluk...Celestyal Cruises’de esas aldığımız noktalardır. Rahat gemilerimizin her birinin bütün çalışanlarının sizi ismen tanıdığı yüzen bir otel hissi vermesinin ve sizleri hem antik hem de modern Yunan kültürünün kalbine götürecek olağanüstü temalı etkinliklerden biri olarak ister zengin bir Yunan yemeği, ister Thalassa Bar’da Ege Denizi ayaklarınızın altında pırıldarken içtiğiniz geleneksel Yunan kahvesi olsun her Celestyal Cruise’nin inanılmaz bir deneyim ve elbette limanlara seyahat ettiğiniz yüzen bir parti olmasının nedeni budur. Küçük teknelerimiz büyük gemilerin erişemediği birçok limana ulaşmamızı sağlamaktadır. Bu da sizleri Ege, Adriyatik ve İyonya’nın küçük incileri olan birçok küçük adaya götürebileceğimiz anlamına gelmektedir. Akdeniz’in size ait olduğunu hayal edin. Sıcakkanlı mürettebatımızın sizleri memnuniyetle ağırlamasına, ağız sulandıran yemeklerimizin ve özel kokteyllerimizin başınızı döndürmesine, özel temalı etkinliklerimizin –şarap tadımından günümüzün en popüler Yunan sanatçılarının canlı gösterilerine kadar- sizi büyülemesine izin verin.

2014 senesinde Yerel ve Sosyal Gelişime Katkı Altın Ödülü’ne layık görüldük; ayrıca Yunanistan limanlarını 17 ülkede tanıttığımız ve yolcularımıza sunduğumuz zengin Yunan mutfağı için de birer Bronz Ödüle layık görüldük. Gelin, mitler ve sihrin denizi Akdeniz tutkumuzu bizimle paylaşın. Gerçek Yunanistan Deneyimine 'Kalimera' deyin! Biz bunu diyoruz. Biz bunu yaşıyoruz. Konuğumuz olun ve gerçek Yunan misafirperverliğini keşfedin.

Celestyal Cruises: Efsaneler Denizi Ege’de Birinci Sınıf Seyahat Edin
Gemi turlarında 26 yıllık ve gezi ve turizm sektöründe 79 yıllık ödüllü katılımıyla Celestyal Cruises yolcularına eşsiz bir deneyim sunar: başka hiçbir gemi turu sizi böylesi nefes kesici limanlara götürmeyecek ya da size böylesi sıcakkanlı bir misafirperverlik sunmayacaktır. Akdeniz ve Ege gemi turlarımız meşhur adaları ve bunların daha az bilinen arkeolojik ve mimari harikalarını bir araya getirmektedir. Sizi Akdeniz’in Yunanistan kültürünün kalbine doğru bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Celestyal Cruises sizleri mevsimine göre en iyi limanlara götüren ve ziyaret ettiğimiz her bir limanın kendine özgü büyüsünün tadını çıkarmanız için size yeterli zamanı sunan rotalar hazırlamaktadır. Klasik tapınaklar, badanalı köy kiliseleri ve büyük şehir katedralleri, yükselen minareler ve doğu esintili mekanlar, arnavutkaldırımları ve dolambaçlı Kasbahlar, ortaçağ köyleri ve korunaklı liman şehirleri...bu muhteşem yerleri mükemmel servisimiz, lezzetli yemeklerimiz ve her yaştan yolcularımız için hazırlanmış canlı eğlence etkinliklerimiz ile bir araya getiriyoruz. Celestyal Cruises ile harika yerleri harika insanlarla birlikte ziyaret edersiniz. Sadece beklentilerinizi aşmakla kalmıyoruz: deniz yolculuğu hayallerinizin gerçek olmasını sağlıyoruz.

Harika 2016 Rotalarımıza 'Kalimera!' Deyin


2014 senesinde Chios, Ios, Kos, Milos, Samos, Symi, Syros gibi yakın zamanda klasikleşecek dokuz yeni Ege limanı ekledikten sonra şimdi de sizlere Doğu Akdeniz’in en özgün tatlarını tam olarak çıkarma imkanı verecek 15 yeni İyonya ve Adriyatik limanını seyahat planımıza ekliyoruz ve artık diğer bütün deniz turlarından daha fazla Yunanistan limanını ziyaret ediyoruz. Yunanistan’daki Yunan limanlarına yönelik tek gemi turu olarak efsanevi Yunan misafirperverliği, muhteşem Yunan mutfağı ve şarapları, rahat konaklama, seçkin eğlence ve arkeoloji, kültür, geleneksel yemekleri, tarih ve müziği sizlere sunan özel temalı etkinlikler ile birlikte bu yeni limanları sadece Celestyal Cruises’in sunduğu gerçek Yunanistan deneyiminin bir parçası haline getirmekten gurur duyuyoruz. Bütün bunları başka bir gemi turu şirketi ile yapamazsınız.