"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim
Telefon
Mail Address
Mesaj
Bizimle form aracılığıyla paylaştığınız kişisel verilerinizi, talebiniz doğrultusunda sizinle iletişime geçebilmek için işleyeceğiz. Kişisel verilerinizin Karavan Turizm tarafından işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için müşteri aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz. "Gönder" butonuna tıkladığınızda bilgilendirmeyi okuduğunuzu düşüneceğiz.
Arama Zamanı
1-crystal
Celestyal Crystal
  • Gemi Bilgiler
  • Fotoğraflar
  • Tur Programları
0850 707 0 550
ya da Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Genel Bilgiler

Yata benzeyen dizaynı ile Celestyal Crystal’in yeri özeldir. Daha büyük gemilerin giremediği küçük limanlara kolaylıkla sığması küçük adaların gizemine ulaşması açısından çok elverişli. Aydınlık ve havadar olması ise size evinizdeymiş hissi uyandırır.

Celestyal Crystal, maksimum 1200 konuğa ev sahipliği yapabilir. 400’den fazla kişiden oluşan ekibiyle sizlere gerçekten unutulmaz bir kişisel deneyimi garanti eder.

Süitte ya da kabinde dinlenmek veya şık restoranlarda, bar veya salonda, spa’da, fitness’da ve üst güvertede her nerede olursanız olun gemide kalmak daha fazla rahat olamazdı.


Teknik Özellikler
Yıldızı 4**** Elektrik Akımı 110/220 V
Tonaj 25.611 Seyir Hızı 16 knots
Uzunluk 162 mt Stabilizatör Var
Genişlik 25,6 mt Geminin Sınıfı DNV
Draft 6,10 mt

Kabinler & Personel
Genel Kullanım Alanları

Yeme - İçme

Celestyal Crytsal deneyimi, Restaurantlar ve barlar. Yetenekli şeflerimiz tarafından Akdeniz'in taze ürünleri ile pişirilmiş zengin lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Tüm yemek alanlarımız, salonlarımız ve barlarımız, seyir sırasında beklediğiniz samimiyeti ve konforu barındırmak ve korumak için özenle tasarlanmıştır. A'la carte yemekler için Amalthia ve Olympus restoranına ya da açık büfe lezzetleri için Aura Grill ve Leda büfesini tercih edebilirsiniz. Her iki yerde de unutamayacağınız yemekler servis edilir! 

Leda & Aura Restaurant

* 9. katta bulunan açık büfe olarak hizmet veren yemek salonunda Akdeniz mutfağı ve uluslararası lezzetler sunulmaktadır.
* Oturum Saatleri : Kahvaltı : 07:30 - 09:30 / Öğle Yemeği : 12:00 - 14:00 / Akşam Yemeği : 19:00 - 21:00 (Yemek saatlerinde gemi tarafından değişiklikler yapılabilir) 
* Rezervasyon gerekli değildir.  
Amalthia Restaurant

* 8. katta bulunan a la carte olarak hizmet veren yemek salonunda Akdeniz mutfağı ve uluslararası lezzetler sunmaktadır.
* Oturum Saatleri : Kahvaltı : 07:30 - 09:30 / Öğle Yemeği : 12:00 - 14:00 / Akşam Yemeği : 19:00 - 21:00 (Yemek saatlerinde gemi tarafından değişiklikler yapılabilir) 
* Sadece akşam yemekleri için rezervasyon yapılmalıdır. Yer müsaitliğine göre rezervasyonsuz da alınabilir.Olympus Restaurant

* 5. katta bulunan a la carte olarak hizmet veren yemek salonunda Akdeniz mutfağı ve uluslararası lezzetler sunmaktadır.
* Oturum Saatleri : Kahvaltı : 07:30 - 09:30 / Öğle Yemeği : 12:00 - 14:00 / Akşam Yemeği : 19:00 - 21:00 (Yemek saatlerinde gemi tarafından değişiklikler yapılabilir) 
* Sadece akşam yemekleri için rezervasyon yapılmalıdır. Yer müsaitliğine göre rezervasyonsuz da alınabilir. 

Eğlence

Helios barda bir fincan kahvenin tadını çıkarabilir, Horizons, Muses veya Eros Lounge & Bar'da ise en sevdiğiniz kokteylinizi içebilirsiniz müziğin, dansın ve karaokeli eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Celestyal Cruises olarak, yolculuğumuzu unutulmaz kılan lezzetli gastronominin yanında rahatlayabilmeniz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz!

Lounge & Barlar

Horizons Lounge Bar (10. Kat)
Helios Bar (9. Kat)
Muses Lounge Bar - Eros Lounge Bar (8. Kat)
Thalassa Bar (5. Kat)