Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Genel Aranma Talebi
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta adresiniz
Arama Zamanı
Talep Formu
Genel Aranma Talebi
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-posta adresiniz
Gece Hayatı
Geceler Harika Gemilerimizdeki En İyi Zamandır
Gemilerimizde geceler müzik ve eğlence ile doludur. Artık ayakta duramayana kadar dans edin. Size sabaha kadar sürecek hayatınızın gecesini vaat ediyoruz, hem de tur boyunca her gece.

'Kalo vradi.' İyi geceler. Kendinizi Yunanistan deneyimine bırakmanın otantik Yunan müziği ve danslarından daha iyi bir yolu var mı? Gemimizdeki kalabalık tavernalardan birinde size gecenin büyüsünü getiriyoruz -bozukinin sesine karşı koyamayacaksınız ve çok geçmeden kendinizi yüz arkadaşınız ile birlikte Zorba’dan 'sirtaki' oynarken pistte bulacaksınız. Eğer dans adımlarınız sizi endişelendiriyorsa gün içinde Yunan dans kursları sunuyoruz. Ayrıca klasik konserler, disko, karaoke, sıra dansı ve yetenek gösterileri de bulacaksınız –gemilerimizde her yerde müzik var! Gemilerimizin her birinde yüksek kalite ses sistemleri ve ışıklandırma ile donatılmış eksiksiz gece kulüpleri bulunmaktadır. Profesyonel DJler hem Yunan hem de uluslararası müzik sahnesinden modern parçalar çalarken içkinizi yudumlayın. Gecenin etkinliklerini görmek için her gün günlük programınızı kontrol edin. Bizimle denize açılın ve size bir yerli gibi eğlenmeyi öğretelim. Ve endişelenmeyin –arkadaşlar arasındasınız.

Birinci Sınıf Barlarımız ve Dinlenme Odalarımız
Bir bardak bira, şarap, spesiyal kokteyl ya da kahve içmek için havuzlu güvertemizde ya da lüks barlarımızda bize katılın. Assyrtiko gibi sek ve meyveli beyaz Santorini şaraplarımızın ve Athhiri gibi aromatik şaraplarımız ya da beyaz Moschofilero gibi gül, menekşe ve baharat aromalı beyaz ve sek aromatik kırmızı Mora şaraplarımızın tadına bakın. Soğuk bir bardak Yunanistan’a özgü anasonlu içecek uzonun ya da barmenimizin özel Skinos kokteyllerinin, Chios çalılarının reçinesinden elde edilen türünün tek örneği mastihalı karışımların tadını çıkartın. Gazetenizi yanınıza alın ya da rahatlayın ve canlı müzik performanslarımızın keyfine varın. Gecenin geç saatlerine kadar açığız. Daha içkiniz bitmeden müdavimi olacaksınız. 'Ya Mas!'

Müzik ve Dans
Eğer şarkı söylemek ve dans etmek istiyorsanız lütfen çekinmeyin. Canlı klasik piyano konserleri, düet performanslar, dans kursları (Yunan dansları da dahil) ve yetenek şovları için günlük programınızı kontrol edin. Gemide geçen günler eğlence ve heyecan dolu, tasasız ve kahkahalarla doludur. Akşam olduğu zaman kendinizi büyük ihtimalle elinizde kokteylinizle bir klasik müzik performansını dinlerken güneşin Ege Denizi üzerinde batışını masanızın yanındaki pencereden seyrederken bulacaksınız; başka bir muhteşem gün sona eriyor ve gemide heyecan verici başka bir gece başlıyor.

Resmi Geceler
7 günlük gemi turlarımızda Gala Gecesi ve Kaptanın Kokteyli ile yolcularımızı onurlandırıyoruz ve sizden uygun gece giysileri giymenizi rica ediyoruz: bir kokteyl elbisesi veya bayanlar için şık bir giysi, erkekler için ceket ve kravat.