"Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve Kişisel Verilerin Korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz" Kabul Ediyorum.
Katalog 2020

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
İsim Soyisim
Telefon
Mail Address
Mesaj
Arama Zamanı
  • wellness-spa
wellness-spa

WELLNESS & SPA

Dahil Değildir
Kendinizi yenileyin
SPA
Cruise tatilleri kendinizi şımartmak, bedeninizi rahatlatmak ve tedavi etmek içindir. Gemilerimiz de lüks spa'larda zihninizi ve vücudunuzu rahatlatabileceğiniz, tam donanımlı fitness merkezlerimizde formda kalabileceğiniz ve salonlarımızda kendinizi özel hissedebileceğiniz imkanlaı bulabilirsiniz. Spa’larımızda kendinizi yenileyin, Bali, klasik İsveç ve aromaterapi gibi çeşitli baş ve vücut masajları, yüz bakımı, sıcak taş uygulamaları ile seyrinizi canlandırabilirsiniz. Mutlaka spalarımızda yaptıracağınız uygulamalar için randevu almayı unutmayınız.
FITNESS
Yolcu gemilerimizde günlük fitness rutininize ayak uydurabileceğiniz ve hatta yeni bir egzersiz ve rejim programı uygulayabileceğiniz tamamı iyi donatılmış spor salonlarından faydalanabilirsiniz. Sabah güne zinde başlayarak kısa bir koşu programı yapabilir, öğlen yaptığınız bir kara turu sonra akşam yemeği zamanına kadar günlük fitness programınızı tamamlayabilirsiniz.
SPOR
Ege Denizi'nin güzel havasından yararlanıp açık havada Sport Güverte'de bizimle spor aktivitelerine katılabilirsiniz. Basketbol, voleybol, futbol oynayabilir, zumba sınıfında yeni hareketler öğrenebilir, masa tenisi ve dart oyunu ile diğer konuklarımızı tanıma fırsatı bulabilirsiniz.